KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Blyerts 15482074
nr 1548 2074
Blyerts
Stephanie Smerling född Olivecrona (1850-1879), Zebror. Signerad, daterad 1866. Bildmått: 28x36 cm, yttermått inklusive ram: 47x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 juni 2023
kl 18:10:48
9/6 15:12:34
19/6 18:07:49
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer